top of page

Firma Euler dostarcza rozwiązania powalające usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa.Ponad dziesięcioletnie doświadczenie naszych inżynierów oraz instruktorów pozwala nam zaproponować Państwu efektywne rozwiązania nawetw najbardziej bardzo złożonych projektach. Głównym celem, przyświecającym nam praktycznie od początku naszej działalności jest  bezpieczeństwo oraz wydajność w zakresie dostępu do informacji. Z tą myślą budujemy Państwa systemy oraz dokonujemy wszelkich usług konsultacyjnych.

 

Uważamy za kluczowy aspekt ochronę danych wraz ze świadomym ich wykorzystaniem. W czasach gdy inni koncentrują się na aspektach funkcjonalnych, my proponujemy podejście gdzie bezpieczeństwo jest procesem. Bez szkody i ograniczenia funkcjonalności warto zdawać sobie sprawę, że im wcześniej zaczniemy myśleć o bezpieczeństwie i im bliżej źródła będziemy chronić informację tym mniejsze koszty poniesiemy w przyszłości.

 

Firma Euler jest firmą technologiczną. Nasz zespół to inżynierowie i architekci będący ekspertami w swojej dziedzinie. Pozwala to nam adresować oczekiwania klientów efektywnie wraz z aktualnymi potrzebami prowadzonych przez nas projektów. Z naszej wiedzy, przez kilkanaście lat, korzystała firma Sun Microsystems, a obecnie korzysta Oracle oraz Symantec i wiele innych największych firm produkujących oprogramowanie.

bottom of page