top of page

Zarządzanie Tożsamością

Pracownik zatrudniający się w fimie nie ma lekko, ale co powiedzieć o samej fimie?

​Zarządzanie uprawnieniami w różnych systemach i aplikacjach przez cały okres zatrudnienia, kontrola do czego ma określony pracownik ma mieć dostęp (a do czego nie) w ramach określonego stanowiska. Wszystkie te aspekty muszą powodować silne bóle głowy działów IT oraz HR. W świadomej fimie dochodzą również bóle głowy zarządzających, bo to oni przecież są fialnie odpowiedzialni za bezpieczeństwo informacji w swoich fimach i to oni są rozliczani przed właścicielami, akcjonariuszami, skarbem państwa.

Proponowane przez nas rozwiązania z obszaru zarządzania tożsamością to nie tylko mechanizm pojedynczego hasła czy mechanizm pojedynczego logowania (Single Sign On), ale przede wszystkim spójność środowiska pod kątem uprawnień, raportowania i audytu, a co za tym idzie wspierania procesów decyzyjnych w fimie. Elementy te pozwalają uporządkować zarządzanie informacją w fimie, w pełni ją kontrolować i być zgodnym z wymogami legislacyjnymi dot. bezpieczeństwa danych oraz systemów.

Firma Euler jest partnerem firmy

Oracle.png
AdobeStock_283073201.jpeg

Zarządzanie tożsamością to również zarządzanie tożsamością z wykorzystaniem rozwiązania chmurowego. Jako specjalizowany partner firmy Oracle w rozwiązaniach IaaS oraz Identity and Access Management polecamy Państwu nasze usługi w wymienionym obszarze.

bottom of page